| StieTot a întrebat:

DAU FUNDA+CALIFICATIV! as vrea si eu un wall+tinta daca se poate pentru cs sau altfel de hack am avut unul dar de azi numai merge! multumesc

Răspuns Câştigător
| VadSuNEte a răspuns:

Ai de unde alege http://www.maximamspus.ro/jocuri/coduri-counter-strike/;)

1 răspuns:
| Aylee a răspuns:

Slobozimas pe prima albina care se aseaza pe floarea mormantului ma-tii, din cauza ta nu pot eu juca cs, am dat si 10 euro pe steam angry. Marsh dracu si joaca mario ****i biserica matii