| Dan_2818 a întrebat:

Dau funda! Cine imi spune si mie de ce de 1-2 saptamani nu merge serverul Cronikal (de pe Empire legacy, cunoscut si ca Empiremt2)? Nu merge nici steul, nici sa te loghezi. Desi pe serverul Myda merge sa te loghezi dar nu merge siteul. Imi explica si mie cineva? S-a schimbat adresa siteului? Sau sa imi zica cineva de ce nu merge.

3 răspunsuri:
| Cloak a răspuns:

Se rezolva bugurile si o sa mearga curand. tongue

| Vipera_5399 a răspuns:

Se face bugurile si baga itm noi si in kurand o sa fie on empire mai precis pe 1.09. 2011 ast fundabig grin

| roxanastill a răspuns:

Dc nu merge acum nici macar sv Myda sad?