| TraDeMaDe a întrebat:

Dau funda cine raspunde primul! vreau sa instalez windwos xp si uitati ce apare
http://imageshack.us/photo/my-images/842/77604472.png/
ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sionut14 a răspuns:

Daca esti pe un laptop o sa ai nevoie de un alt windows, din ala cu sata integrat... altfel nu o sa mearga.

1 răspuns:
| Wehrmacht a răspuns:

Mai intai asigurate ca e compatibil cu PC-ul, cum a zis Sionut14.Incearca sa bagi CD-ul si dai restart la PC. Daca nu citeste singur CD-ul ca sa inceapa instalul pana sa incarce Windows-ul "vechi" trebuie activat auto boting(sau ceva de genul asta am uitat cum se numeste) din BIOS.