| sssssseeeeeeffdegrmrriemsaieefmerfx a întrebat:

Cum pot scapa de eroare asta http://imageshack.us/photo/my-images/824/unledxig.png/, cand vreau sa instalez ceva imi apare eroarea asta tot timpul... Dau Funda cine ma ajuta...MS MULT

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Ori e din cauza unui virus, ori e din cauza la temele pe care le-ai instalat pentru windows xp. Scaneaza cu malwarebytes, daca nu rezolvi nimic, dai format si instaleaza un windows xp sp3 curat, fara teme si alte prostii.

2 răspunsuri:
| sssssseeeeeeffdegrmrriemsaieefmerfx explică:

Am instalat seven remix xp oare e de la el?

| monstrulet a răspuns (pentru sssssseeeeeeffdegrmrriemsaieefmerfx):

E foarte posibil. Cauta un windows xp clean/curat, nu modificat de toti gigeii. Astea crapa in cateva saptamani, asa cum ai patit si tu.