| Amrooo a întrebat:

Dau Funda! Joc WWE Impact.Cum fac (de exemplu) RKO cu Randy Orton sau Go To Sleep cu Cm Punk? Pls un raspuns detaliat cum apas pe butoane si cum trebuie sa fie adversarul pls.

Răspuns Câştigător
| Xenon_1305 a răspuns:

Poi cu randy dai rko te duci langa corzi mergi in ele apesi pe s el se baga in corzi si incepe sa fuga cand esti langa celalalt wresler ( de ex del rio ) apesi iar s si el ii da rko go to sleep o da cand adversarul e ametit si apesi de 2 ori pe s... la fel si la john cena! pls fundita

1 răspuns:
| Razvanionut0098 a răspuns:

Ptr RKO trebuie sa il ametesti Si dai S Dupaia A S si ii prinzi RKOUL