| Ichigo523 a întrebat:

Dau Funda Repede Va Roooog RAspundeti :La nfs World Online cand dau sal deschid zice GameLauncher. exe -Application Error The Aplication failed to initialize properly (0xc0000135). Click on Ok to terminate the application. Va roog De obicei le am cu astea dar jur ca am incercat si nu merge nick crying

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Reinstaleaza-l din nou si daca nu merge nici atunci inseamna ca e de la windows-ul tau.

| Ichigo523 explică (pentru DraGfirE):

Asta stiu si eu dar in afara de reinstal windows daca nu merge aveti vreo solutie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa instalezi net framework 2.0