| ShadowSKQ90 a întrebat:

Dau funda! Salut, imi puteti lasa un link bun cu un tutorial de facut server de cs 1.6? va rog mult, eu am incercat, dar doar eu pot intra pe server, stiti cumva de ce?

2 răspunsuri:
| geo2044 a răspuns:

Nu iti pot da un link dar stiu sa fac server de cs 1.6 dar ca sa intre si alti player-i trebuie sa il lasi deschis

| G4b0r a răspuns:

Eu pot face server si nu cum zice george laughing ba ca sa intre oamneni trebuie sa descarci swds patch 47+48 si sa fie no-steam si poti sa il hostezi nu e neaparat sa il tii aprins mai invatati cs inainte sa postati ceva aicialaughing daca vreti server dati add la Y! M nebunuldealex si in maxim 10 min aveti server si si 10 oameni pe el