| Go4Win a întrebat:

DAU FUNDA! Va rog sa imi dati un link de unde pot instala PE ANDROID jocul Knight and Brides...va rog frumos e urgent!

2 răspunsuri:
| Copila2016 a răspuns:

Dacă îți dorești jocuri gratis, LEGAL și fără să ai viruși la dispozitivul tău ar trebui să muncești, dar nu cum crezi tu de greu...

Trebuie doar să te joci și să îndeplinești diferite misiuni, să vezi reclame, sau să scrii postări ca să primești coduri de instalare oficiale pentru CODURI DE MAGAZIN GOOGLE PLAY de 5/10 dolari cu care îți poți cumpăra jocurile dorite de Android dar și de PC precum Minecraft, GTA V, Sims 4, dacă te interesează, desigur happy.

Aceasta este o dovadă că și eu am primit, două până acum deoarece muncesc de 2-3 zile: https://i.imgur.com/KlfKahO.png
( dacă te uiți în colțul din dreapta, jos; vei vedea că una este cu ceas, adică o voi primi, iar cealaltă este primită dar nu puteam să arăt poza la ea fiindcă arăta codul acela. ) Și acestea au valoare totală de 10 dolari ( 23 RON ).

Poți intra și îți vei primi jocuri Free în câteva zile. Poftim, dacă intri, îți dau un cod pe care probabil îl vei folosi pentru a debloca jocuri sau recompense după noroc. G4-JULY-CH3S7 expiră pe 08/01/2018; deci, grăbește-te dacă îl vrei.
https://bit.ly/2Jnx3bP

| Go4Win explică (pentru Copila2016):

Nu mersi...nici macar nu ai inteles ce amam intrebat..eu vreau sa descarc acel joc (care e gratis oriunde) pe telefon, iar pe magazin play nu il gasesc =P