| Alex99999999 a întrebat:

DAU funda. Vreau cel mai bun deck pentru arena 7 si 8. vreau sa castig fiecare meci cu el si sa fie usor de "controlat". vreau si sfaturi cum sa joc cu deckul, strategii de atac etc.

Răspuns Câştigător
| Unanonimoarecare123 a răspuns:

Pai un deck foarte bun pe care il poti folosi pana in arena 10 este asta : elite barbarians, valkyrie, zap, skeleton army, minions(3), rage, wizard, fire spirit/goblin barel. Strategie : pui o valkyrie si in spatele ei pui elite barbarians si eventual un rage.Este un push care daca este pus cand trebuie poate lua un turn si jumatate din turnul mare. Push-ul trebuie pus atunci cand adversarul a cheltuit niste elixir(nu conteaza daca si el te ataca) push-ul e facut inteligent. Fundita?

1 răspuns: