| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita! Vreau jocuri PC! cu shooter(impuscaturi), curse de masini(racing)! Cel mai bun raspuns!
DAR! daca nu sunt cu cerinte minime de procesor cu 1800 si ramul de 1024 nu-mi merg si atunci nu am cum sa va dau fundita si voturi! Pt ca eu asa am calculatorul! Multumesc!

1 răspuns:
| AlexX a răspuns:

Ai incercat Battlefield 2? Cerinte minime :
CPU: 1.7 Ghz
RAM: 512 Mb
Video Card: NVidia GeForce FX 5700, ATI Radeon 8500 sau ATI Radeon 9500
cu 128 Mb de RAM. Imi place foarte mult si e foarte popular in Franta.