| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita pentru cel mai bun raspuns! Deci vreau si eu niste jocuri PC dar sa NU fie online!
Ceva de genul NFS (curse de masini) Call of Duty (impuscaturi) din astea mai tari! P. S. eu am procesorul de 1800 GHz, ramul de 1024! jocurile sa fie pana in aceste cerinte... Dau fundita! cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Far cry.nfs most wanted, shift *cred ca iti merge *. call of duty 2. crysis...
ma rog nu stiu cerintele la toate ...ca sa fi sigur mai bine vezi aici ce jocuri iti merg :
www.systemrequirementslab.com/cyri/

4 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Juiced 1 si 2

| SoferTir a răspuns:

Pai incearca Test Drive Unlimited, Call of duty 2, German truck simulator eu astea ma joc incearca si tu poate iti plac

| HεεЌεЯε a răspuns:

Cand te referi la ram 1024, te referi la MB sau GB :O

| aLeX_2850 a răspuns:

Daca e no da-mi id ul tau siti dau o lista facuta de mine cu jocuri care sati mearga
ps:mesaj privatwinking