| kalidor a întrebat:

Dau iteme metin2 server draco pe iteme metin2 mania cercei apa colier medie si multe altele ofer iteme coif de fier+9 10hh dga+9 1,5kpv 15 sabie si multe altele ma contactati la numarul de telefon 0728359593 sau id de mess calydor.boss sau don_alfonso97 va multumesc

3 răspunsuri:
| DeadManSoryn a răspuns:

Mane eu zic ca nimeni nu te-ar crede dar iti dau un site care are un joc corect care nimeni nu fura si isi face cu mana lui. Uite-l:4Story.ro.Funda?

| DeadManSoryn a răspuns:

Pardon 4Story.ro

| kalidor explică:

Dau primulwinking kumetre numai vorbi aiurea daca esti copil te rog frumos..imi strici mie astea aici fundawinking