| JusTx a întrebat:

Dau iteme pe metin2fun pe iteme pe metin2ro Virgo - iteme pe metin2fun am otel +9 war, party +9, ee +9 ...etc ...cu itm mele am batut pe unu cu posedata - sirius =14k din atacul spiritului id de mess just_xman@yahoo.com va astepthappy

1 răspuns:
| OneMoreChance a răspuns:

Decat sa vinzi itemele mai bine le pastrezi faci 99 sau 120/127 cat e max pe server si te apuciwinking dupa poti sa vinzi itemele cand ai lv maxim daca nu ai ce face cu ele si daca nu te mai joci p svrul respectiv straight face