| george255 a întrebat:

Dau post de BM=Board Moderator pe Metin2GX, Metin2Earth, Metin2Mondial sau Metin2 Hammer pentru un cont de lv mare sau mic pe Metin2Dinamik Mesaj Privat sau george_ionut12 bYe.

2 răspunsuri:
| alexgt01 a răspuns:

Buna sunt foarte bun ca gm am abut pe united 1 an as dori bm joc gx am lv 80 nu am mai jucat gx de mult dar daca ma apuc din nou pot face lv 100 intr-o saptamana mi-ar placea sa am grija de server daca sunteti interesati alex_gt01@yahoo.com

| alexgt01 a răspuns:

Doresc bm am avut pe metin2 united gm 1 an
alex_gt01@yahoo.com