| stefan2500 a întrebat:

Dc de fiecare data cand joc crossfire ma scoate din joc? imi da error si ma scoate sad ce pot face sa nu ma mai scoata? deloc nu ma lasa sa joc cum intru sa joc si eu ma scoate... joc 5 minute apoi ma scoatesad ce pot face sa nu ma mai scoata? sau cand intru pe sv si cand aleg o mapa dc mi se incarca greu? pana intru eu sa joc deja iese lumea. pot face ceva importiva asta? macar sa nu ma mai scoata ca nu conteaza daca se incarca greu crying((( cine ma ajuta va dau funda si vot daca as putea vas da si 20 de funde daca ma ajutati... pacat ca nu pot

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sterge partitiile HDD-ului si reinstaleaza Windowsul. Daca se repeta problema ori ai o problema cu HDD-ul ori cu memoriile.