| 95Cosmin a întrebat:

*DAU FUNDA*
De cateva zile am o problema cu internetu:de fiecare data cand pronesc pcu sau ii dau restart nu merge sa intru pe siteuri ori se incarca foarte greu ori nu merge deloc doar dupa 5-10 minute isi da drumu.In rest pe jocuri Y! M/skype imi merge perfect. Vreo idee ce as putea face sau care e cauza? Am scanat pcu de virusi si nu am nici unu.Folosesc google chrome/mozilla.

5 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Problema poate fi ca ai prea multe programe ce pornesc odata, ia convingete in startup manager, renunta la cele nefolositoare. Apoi la internet ce firewall ai? Asta ajuta si tine in frau programele ce cer automat fara sa stii tu acces la internet si toate laolalta duc la ocuparea benzii tale.Mai ai ceva setari de facut depinde daca ai xp sau w7 etc...Mai revino cu detalii si te ajut.Succes

| 95Cosmin explică (pentru traveler):

Cel mai bine ar fi, si daca vrei sa imi lasi un id de mess si vorbim acolo Multumesc anticipat

| Tlbi a răspuns:

Cred ca ai netul suspendat, plateste-l!big grin

| 95Cosmin explică:

E platit

| 95Cosmin explică:

Cel mai bine ar fi, si daca vrei sa imi lasi un id de mess si vorbim acolo happy Multumesc anticipat