| Norrys_Chucky_1996 a întrebat:

Dc imi merg jocurile astea sacadate : FIFA 12, GTA 4 si MAFIA II ( Astea le-am incercat ). indeplinesc cerintele uitati numa ce laptop am :
Windows 7 Home Premium Service Pack 1
Processor: Intel (R) Core(TM) i5 M 480 @ 2.67 GHz 2.67 GHZ
RAM : 4.00 GB (2.43 usable )
System type :32-bit Operating System
Placa video Radeon 1489 MB ( 1gb )

Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| RichardCezar a răspuns:

Procesoru e foarte bun. Punele pe low si vezi cum merg. Care este media la FPS cand joci?

| EuVlad13 a răspuns:

De obicei cerintele pentru windows 7 sunt mult mai mari.s-ar putea sa fie din cauza asta.cred ca procesorul nu ar indeplini conditiile.Cel mai bun windows pentru jocuri este xp-ul.Eu zic sa incerci sa bagi xp-ul.