| slyde a întrebat:

Dc la serverele private de metin2 acelea care au mc. txt... de obicei dati click pe louncher si se deschide imaginea aceea cu sura si apasati pe buton,, la mine apare dau pe buton si problema. e ca mi se vede scrisul ingrosat si nu se intelege nimic,, si asa nu imi vine sa joc pe servere dinacestea,, dar imi plac si nu stiu ce sa fac,, cum sa fac sa nu mi se vada asa,, ca la celelalte nu stiu ca se vede bine, la cele precum,, un ex : metin2 ro,, care apare acea fereastra,, cu incepe jocul,, admin cont,, cont nou,,, acelea imi merg bine,,, dati-mi SITE CU METIN DINACESTA CARE AM ZIS CA IMI MERGE si va rog daca stiti ziceti-mi ce sa fac sa mi se mai vada asa... mersi anticipat:d

Răspuns Câştigător
| Dooby97 a răspuns:

Chestia cu ingrosatul este de la schimbarea rezolutiei. Daca ai umblat la config la client si apoi ai schimbat rezolutia ecranului normal ca scrisul nu mai este lizibil. Incearca sa schimbi din nou rezolutia. click dreapta -> Properties ->Settings si umbli acolo jos la ala... si vezi cum e convenabil si cum merge.eu asa am facut si mi-a mers. FunDa? big grin

1 răspuns:
| alex2011_7232 a răspuns:

Nu stiu