| Kgula a întrebat:

Salut, caut un fishbot metin2 pentru serverele private. happy 4.0 si 4.4 nu merg. adica intru in ele dupa in metin si imi ramane fereastra exact cum am deschis-o.
Astept ajutor.

5 răspunsuri:
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Http://www.m2bob.eu/? site=home#page1
Faci cont pe site aici apoi downloadezi intri in el scrii contul limba si selectezi metinul si dai acc.Hackul contine fishbot, levebot, shopbot, buffbot:! Funda

| Kgula explică (pentru Diaconu_Gabriel_1997):

Imi da eroare cand intru in joc... altcineva?

| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869123/M2Fish_3_0_8_rar/

Fish bot nou by @banjo, merge super momentan este nedetectabil de gameguard.

Răspuns utilizator avertizat
| fantaxro a răspuns:

Http://metin2hack2013.blogspot.ro/2013/01/metin2-fish-bot-2013.html
l-am incercat si merge de minune:X:X:X aveti si un video acolo cum arata ca merge:d;;) pe privat si public le-am incercat cat si pe RO:x:x:x:x