| Andreea_7104 a întrebat:

Dc nu mai merge metin2 united? primul raspuns fundita

Răspuns Câştigător
| Luc1aN0 a răspuns:

S-a inchis momentan pentru rezolvarea bugurilor si alte chestii... funda?

9 răspunsuri:
| Bocanila a răspuns:

Pai s-a inchis pentru a rezolva preoblemele la server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E naspa united deoarece am avut cont super bun si nu stiu de ce mi lau banat.

| AlExXx_2852 a răspuns:

Pai poate pune pe alt site si ii schimba numele, si o sa aiba alta iteme, de exemplu ironju 2 o fost inchis, si eu schimbat site acum e valkyrie mt2

| myhayboybest97 a răspuns:

Mata

| Andreea_8065 a răspuns:

Eu stiu dc s-a inchis unitedu pentru ca lau bagat pe hamachi si acum va trebuie doar reteau :-l

| Andreea_8065 a răspuns:

Ai inteles?

| Corneliu_4979 a răspuns:

Eu tind sa cred ca l-au oprit,acum nu stiu daca o sa ii mai dea drumul,pentru ca majoritatea romanilor folosesc magarii, in special pe nemesis si asa zise "hackurile"astea pe care le fol ei deterioreaza arhivele clientului pe care il administreaza admini, am inteles de la un prieten din US ca ip-urile romane au o anumita caracteristica si ca toate conturile care fol ip romanesc sunt blokte(daca aflati ceva contactati-ma la striktinterzis_16@yahoo.com,eu incep sa ma resemnez merge bine 1 saptamana dintr-un an pana nu se schimba admini nu se poate juca asa cum trebuie, mai perdeti si timpul injurand ramanerile in bug din map 1 sau map2

| fratiloiuseby a răspuns:

E Naspa ca a inchis unitedu, era cel mai tare metin2 privat, din cauza hackuristilorlaughing

| destar a răspuns:

Eu zic ca s-a inchis din cauza hachurilor chiar si eu am fost acuzat ca am hack si mi s-a oprit contul cateva zile stiti in cam ca eu nu folosesc si ei mil inchid