| ionutz_9255 a întrebat:

Cum pot sa copii metin2 united ca nu merge sa intru pe site?
astept raspuns

15 răspunsuri:
| Humphrey a răspuns:

Cred ca baga ceva iteme noi, sau sunt ceva probleme de host la Elios...

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Asa imi e si mie. nu poti si cand itri in mt apare ceva si daca dai start game nu face nimica asa-i? pai lucra la joc baga arme armuri scuturi etc... e fost cand nu a mers o sap. asta e 100%. dar isi revine el.

sper ca te-am ajutat!:*

plzzzz funditasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa fie inchis servaru da njt sugur ca si pe mine ma enerveaza,,, simi facusem hwang +9 pietrat+7.paron+8 s, a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu va fie teama ca si eu am iteme foarte bune si am lv 90 pe metin2 united si eu m-am inervat prima data ca nd am vazut ca nu mai pot intra in metin dar dupa aia ca nd a mers totul era la fel adica nu imi lipsea nimic si mergea mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce are metinu x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ce sa fac ca nu ma lasa pack sa joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un caracter de 64 si cand dau start nu pot intra pe el dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ionutz asteapta pana maine si va merge joc pe servarul elios si acu momentan e inchis nu mai avem voie fundita plizzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa-l instalezi din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am reinstalat din nou dar tot nu merge eu am auzit ca GM trebuie sa dea rebbot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ciuda imi ie ca aveam ninja de 101 cu king2 toate epice de la lvl 90 rivulete +8 si acum nu mai merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti care e faza acum pun mai multe ch-uri ca eu am id la gm si unchimiu e prieten bun cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am instalat dar, la ch1, ch2 etc. scrie offline si nu stiu de ce.:(((((((((((((((((((((((((((((((((((. dar pot sa iti zic cum sa instalezi:) e usor intri pe http://metin2united.com/ astepti sa apare in dreapta toate serverele si dai download, apoi dai download#1.Bafta!:-bd

| Tudor_9695 a răspuns:

Sunt de acord cu tine Humphrey.

| 324132435435234365475634 a răspuns:

Da ma dar acum de ce nu-mi merge ( ma cac pe el metin avea 512 status (cam 30 de euro)) GM sunteti nesi