| BuGaTy a întrebat:

Dc nu mere hammermt2 imi da eroare conectare la sv e inchis sau ce? cine imi zice dau funda!

3 răspunsuri:
| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Nu til lua din nou! deci uite cum faci: iei : net framework ok? pai da... e deschis 2-3 ore apoi buf! se inchide aproape toata ziua! funda

| conducatorul8888 a răspuns:

Si eu am patit iti zic eu, fa ca mine eu asa am facut. si mea mers iatil din nou si osati mearga! funda?

| alexhamer a răspuns:

Lasa-l vreo 20 24 de ore si incearca iar eu asa am facut si a mers FUNDITA?!