| ThatsMethod a întrebat:

Mi-am scos HammerMt2 si tot imi zice : Eroare la conectare la server.:@. Ami spune de fiecare data... Desi serverul este deschis... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Armaghedon7 a răspuns:

Man probabil cand ai dat acolo unde iti apare sura ala ti-a aparut ceva...si ai dat ok.E cand iti apare aia nu iti merge...trebuie sa inchizi tot legat de metin2 hammer si sa dai din nou pe exe si o sa iti mearga.(asa face la cele cu mc.txt)Funda? daca nu ai inteles ceva da-mi pm!

2 răspunsuri:
| ThatsMethod explică:

Am inteles tot... mersi

| vlad_6406 a răspuns:

Man si eu patesc la fel nu stiu ceare dupa ce ai facut c a zis armaghedon ti-a mers mie tot nu merge ziceti-mi si mie ca are