| andrei7dream a întrebat:

Dc nu mr hammer mt 2 adica cand intru ma scoate imediat stiu ca la inceput ma baga si ma scoate dar eu nici macar nu intru dau start si ma scoate am incercat de vreo 20 de ori sa intru si nu crying(((

Răspuns Câştigător
| Nightcore4Team a răspuns:

Renunta la Hammer Joaca PlayWorld3 cand te bagi in joc faci level 120 si mai poti creste dar cu greu poti sa faci multe armuri mai multe videorui pe yt fundita? plz

2 răspunsuri:
| cosmynush12 a răspuns:

Lasate de hammer mt2 e o porcarie. Daca nu te lasi cand scrii ID si PASSWORD apesi pe CTRL+Z

| Däny_Ðark_1997 a răspuns (pentru cosmynush12):

Ce inseamna daca apas? te rog zi-mi ca si mie ma socate mereuu sad sad sad sad: (((((((((((((( crying((((((((((("