| alexx102428 a întrebat:

De Black Friday (in luna noiembrie) cat o sa coste o consola de PS4 Pro in seara de Black Friday? Si jocurile noi care o sa apara până atunci FIFA 2019, Pes 2019, WWE 2 K 19 etc pentru PS4 o sa fie la preț redus de Black Friday?

1 răspuns:
| Krax256 a răspuns:

Serios? Cum poti intreba cat va costa pe viitor un produs sau daca o sa fie redus? Tu ai idee daca mori peste 50 de ani sau poate maine?
O sa coste intre 1 si 50000 de lei dar tie o sa ti-l dea la pret dublu.
Urmareste in perioada aia piata si ofertele ca sunt sigur ca nu o sa gasesti pe aici nostradamusi.