| Fsdalajdljaljdvndnlgd a întrebat:

De ce atunci cand filmez cu fraps sau camtasia studio 8, cand vreau sa bag videoclipul filmat pe youtube nu se poate procesa (la bandicam se poate) DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Infoxpert a răspuns:

Folosesc download capture, pentru inregistrat ecranul, iar pentru efecte speciale folosesc Wondershare Video Editor si pentru ingrosarea vocii Adobe Audition Cs6, pentru toate iti trebuie crack, si faci video-uri ca un expertwinkingam incercat camtasia si nu imi place, apropo cu programul Video Download Capture mai poti downloada si video-uri in orice format vrei de pe mai multe website-uri si desigur si youtube, imi pare care rau ca nu ti-am raspuns la intrebare, dar sper ca ti-am fost de foloswinking