| GeorgeMisu111 a întrebat:

De ce atunci cand incerc sa activez un cod pe cs 1.6 imi da crash jocul?

2 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Depinde de hack si de clientu cs-ului tau, in general pentru hackuri folosesti clientu clasic de 1.6

| alecsi a răspuns:

Salut!
Poate nu iti permite jocul cs 1.6 poate nu este originalul sau mai depinde de hack!
Chiar si eu am incercat sa bag hack dar nu a mers, sau poate este din cauza ca ai activat inainte sa intri in joc sau poate ai activat sa intri automat in server si nu te lasa
Sper ca te-am ajutat!
Doresc funda!