| NoThanks a întrebat:

De ce atunci cand joc GTA SAN ANDREAS dupa 2 minute imi iese din joc si imi apare o eroare de la joc? Funda. happy

Răspuns Câştigător
| Chamberlin a răspuns:

Ca sa raspunzi la telefon apesi TAB, nu?
OK. nu mai apasa sau apasa si da-i repede ENTER de mai multe ori ca sa se inchida telefonul contacteaza-ma daca mai ai probleme

3 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Mie imi apare asta cand joc gta 3 si gta vice city, dar m-am prins de ce!
mie imi merge gta san andreas foarte bine, ar putea fi :
-virusat;
-windows-ul tau sa nu mearga destul de bine;
-etc.
cum sa faci sa mearga:
-vezi daca se blocheaza/apare o eroare atunci cand tragi mult cu armamentul, daca asta e problema incearca sa folosesti mai putin armele;
-descarca o misiune de pe net si bag-o in C:\Documents and Settings\(numele tau)\My Documents\GTA San Andreas User Files si vezi daca merge;
-daca nici una din variantele de mai sus nu merge descarca-l din nou dar din alta parte (gta sa);
ei bine daca tot nu merge, spune-mi si o sa te ajut!
funda?

| NoThanks explică (pentru Chamberlin):

Am reinstalat alt GTA. insa am o problema. Cand joc SA:MP pe un server roleplay, atunci cand ma suna cineva in joc, imi iese din joc si cica e eroare de la gta. cum rezolv?

| Chamberlin a răspuns (pentru NoThanks):

Ca sa raspunzi la telefon apesi TAB, nu?
OK. nu mai apasa sau apasa si da-i repede ENTER de mai multe ori ca sa se inchida telefonul contacteaza-ma daca mai ai probleme

| secret95 a răspuns:

Reinstaleaza jocul, daca joci online adauga la favorite RPG.Booter.ro:7777 un super server.