| DyddyShORRR a întrebat:

De ce aud altii ce ascult eu la casti? de exemplu intru cu un prieten pe Skype si in acelasi timp joc un joc, el aude cand ma joc.Deci vreau sa aud doar eu, nu sa auda si el, stie cineva?

1 răspuns:
| Mihai_Macovei_1997 a răspuns:

Este din cauza castilor. ori ai tu dat microfonul la prea tare de pe skype (poti sa-l dai mai incet din unelte) ori castile tale sunt ieftine sau nu sunt de la o marca buna de ex ale mele sunt Logitech si sunt foarte bune