| LaviniaLavinitutza a întrebat:

De ce camera mea nu functioneaza pe Omegle? In alte locuri functioneaza dar cand sunt pe Omegle imi apare negru... Cum sa fac sa mearga?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalează Manycam
daca nu il gasesti te ajut eu

| LaviniaLavinitutza explică (pentru anonim_4396):

Ajuta-ma

| LaviniaLavinitutza explică (pentru anonim_4396):

Ba nu laughing Am descarcat programul dar nu se poate conecta cu camera straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaviniaLavinitutza):

Scoate usb si conecteaz-al inapoi... daca nu merge altceva nu stiu ce ai putea face.o seara frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi dai mail-ul tau sa iti pot trimite programul

| LaviniaLavinitutza explică (pentru anonim_4396):

Flarodobrin@yahoo.com

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Mergi pe fata ta si ai acolo camera off si sounf off dai pe camera si sa fie on