| DreamHouseit a întrebat:

De ce cand dau open la wwf no merci 2011 imi pare ecranul negru am asa / procesor intel(r) celeron(r) 2.7 GHZ / rami 512/ widows profesion XP 2000 build 2600 x 86/ placa video ati radeon 700 series dau funda celui care imi explica de ce si ma ajuta sa rezolv

1 răspuns:
| Ionut21yo a răspuns:

Daca e emulat cred ca e de la emulator nsutu. Daca iti place wrestlingu ia-ti un ps2 la mana 2 cai ieftin is joci smackdon vs raw 2011 iti spun nu se compara cu alt joc de wrestling