| DreamHouseit a întrebat:

sunt tot eu am si eu o intrebare ce wwe imi merge cu procesorul inter(r) celeron(r) CPu 2.00 GHz cu placa de baza asusTek computer int p4s533MX cu rami 0.5 GB ram si cu windows profesion XP 200 build (2600) x86

Răspuns Câştigător
| voicualexvoicu a răspuns:

Doar smackdown vs raw 2007 si 2008 s-ar putea si 2005 ca astea doua nu au asa mare grafica si tiar putea merge ok sallut

3 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Nici unul nu iti merge!
Deoarece toate sunt pentru PS2 (playstation2), wii si xbox360
Convinge-te aici:
http://en.wikipedia.org/wiki/WWE_(video_game_series)#Development
Succes!

| Crysty1996 a răspuns:

Niciunul scuze ca te dezamagesc dar rami sunt prea putin chiar daca procesorul este mai performant ia-ti mai multi rami si mai vb aaa si trebuie sa spui si ce placa video ai oricum BAFTA! imi dai si mie o funda?

| DreamHouseit explică:

Adica am vrut sa spun ce smackdown vs raw imi merge cu sistemul ala crying