| John3Deerem a întrebat:

De ce cand deschid minecraft launcher dupa ce dau play se incarca iar apoi im arata ca am primit crash im zice cami trebuie un driver graphics games dar am incercat la nVIDIA si nu ma lasa im zice ca nu-s compatibil cu nVIDIA.Ce sa fac sa-mi mearga sau trebuie alt driver? help pls.

1 răspuns:
| Raresh777 a răspuns:

Incearca alt launcher de minecraft daca nu vezi despre pc tau si vezi ce placa video are dupa aia cauti pe internet driverul si VOALA!