| XxXsTyLLeXxX a întrebat:

TPU, cand deschid minecraft, dau pe play dispare si dupa apare ca am primit crash, am driverul video, ce trebuie sa fac, ajutati-ma

5 răspunsuri:
| TronHD a răspuns:

Pai spune-mi te rog ce procesor ai?
te pot ajuta doar daca imi dai cerintele exacte de sistem adica cel mai bine procesorul

| XxXsTyLLeXxX explică (pentru TronHD):

Am un i3 2367m, dar pe windows 7 mergea perfect

| JoKeRuLwTF a răspuns:

Daca nu ai 6 gb ram si ai windows 10 nu o sa iti mearga pentru ca asa imi facea si mie. Iti recomand sa instalezi windows 7.

| XxXsTyLLeXxX explică:

Ba aicea nu e site de promovare du-te altundeva

| David_Silviu_2001 a răspuns:

Incearca sa iti downloadezi versiune noua java sau daca gasesti pe net opengl, nu am linkuri dar poate te ajuta.