| thoratiu5hh a întrebat:

De ce cand filmez cu Fraps/ orice alt program de filmat, ma aud doar intr-o singura casca/boxa, si ce ar trebui sa fac pentru. a rezolva aceasta problema? DAU FUNDA

9 răspunsuri:
| CristiZlCristiX a răspuns:

Da se aude la fel si la muzica e de la setarile de boxe trebuie sa le setezi pe cate boxe ai + subufar(daca ai) funda te rog mai mult de atat nu stiu

| thoratiu5hh explică (pentru CristiZlCristiX):

Nu muzica se aude normal numa cand filmez se aude asa

| thoratiu5hh explică (pentru CristiZlCristiX):

Muzica se aude normal

| CristiZlCristiX a răspuns (pentru thoratiu5hh):

Atunci e de la setari uitete pe youtube si o sa vezi funda te rog

| thoratiu5hh explică (pentru CristiZlCristiX):

Unde sa ma uit pe youtube?

| CristiZlCristiX a răspuns:

E de la setari cauta pe youtube si o sa vezi funda te rog

| CristiZlCristiX a răspuns:

Da funda te rog

| thoratiu5hh explică (pentru CristiZlCristiX):

De ce sa dau funda da-mi un raspuns si dau, nu m-ai ajutat cu nimic