| anaconda26 a întrebat:

De ce cand intru in metin2mage mi se restarteaza computerul nu stau nici macar 5 minute si se restarteaza ce trebuie sa fac in afara sa instalez windowsul? Dau funda! Am windows Xp Pofessional si placa video este in urmatoarea imagine:http://imageshack.us/photo/my-images/52/photoshare1i.png /

1 răspuns:
| MouseSoricelDecasa a răspuns:

Nu iti mai recomand windows XP mai ales acum in 2018 eu iti recomand sa iti pui windows 10 e cel mai bun windows daca te-a ajutat nu uita de funda big grin