| anaconda26 a întrebat:

Cand stau pe Pc si ma joc 10 minute mi se restarteaza computerul mi se restarteaza cand ma joc metin2. Counter,Hercule, Gta, etc.Ce trebuie sa fac sa nu se mai restarteze am incarcat sa instalez windowsul si tot asa facea jocurile am curatat toata unitatea de praf si tot asa face. Funda! daca imi spuneti ce trebuie sa fac!

2 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Ai curatat toata unitatea de praf dar nu te-ai uitat si la procesor; vezi ca sub radiatorul de la procesor este o pasta termoconductoare cauta pe la un magazin de pc-uri si reparatii "pasta termoconductoare" apoi iei un servetel umed stergi pastila radiatorului unde e pasta si procesorul la fel le stergi bine de pasta apoi stai un pic pana se usuca si aplici pasta nu torni ca nebunul doar un strat fin

| paulus09 a răspuns:

Pai lasa-l vreo 2 zile sa se odihneasca.eu asa am facut.sau desfal si curata praful...