| Dragoselu01 a întrebat:

De ce cand intru in metin2ro ma lasa sa intru joc 5 min si dupa imi apare o eroare in care imi zice ca am hack(eu nu am) in WINDOWS/sistem32/ILNDFG/MPA.001 cum fac sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Pai de la lag am patit si eu asa adica asemanator.Sterge jocul din control panel si baga-l iar dupa aceea intri in joc inchizi toate programele care au accest la internet gen mess sau altceva si nu mai asculta muzica, ca si aia iti poate produce lag.Bafta.