| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand intru pe facebook pe contul meu se blocheaza? Pot sa ma loghez, dar daca intru la mesaje sau la orice se blocheaza.Am incercar si pe internet explorer si pe mozlia si patesc acelasi lucru.Numai pe facebook se intampla asta.in rest totul merge bine.Am incercat sa intru de pe alt cont si merge binehappy

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Probabil are site-ul ceva probleme (cred ca e prea aglolmerat). Sigur se va rezolva problema.

1 răspuns:
| 244bogdan a răspuns:

Mda...am luat un virus.se trimiteau mesaje private cu diferite linkuri.am reinstalat windosu si apoi o mers
happy