| Sykko a întrebat:

Am o problema cu acontul de facebook: de 2 zile nu ma pot loga. Imi scriu contul si parola, dau login si imi apare o pagina cu https://face...bla bla si in rest nimic. Am incercat sa intru tot de pe acest laptop pe alt cont si merge. Initial am sters cookie-urile, history, am folosit Malwarebytes Anti-Malware dar nu a gasit nimic, am folosit in cmd comanda ipconfig/flushdns, am incercat Internet Explorer, Firefox si Operadar fara rost...aaa app folosesc Google Chrome. Am incercat sa ma conectez de pe laptopul colegului de camera insa tot aceeasi problema doar pe contul meu, altele merg perfect. Daca se poate sa ma ajutati va rog, am nevoie de facebook pentru probleme organizatorice legate de facultate si e urgent. Multumesc frumos big grin

3 răspunsuri:
| ZendyTeam a răspuns:

100 la 100 cont spart / parola resetata / mail schimbat daca nu poti reseta parola pe adresa folosita.
Poti folosi adresa de mail cu care ai creat contul?

Stima Zendy.

| Sykko explică (pentru ZendyTeam):

Da, o pot folosi. Am incercat sa intru de pe un proxy si am reusit sa "recuperez" contul desi nu a fost furat. Pe mail am primit mesajul asta: "Your Facebook account was recently logged into from a computer, mobile device or other location you've never used before. For your protection, we've temporarily locked your account until you can review this activity and make sure no one is using your account without your permission.
-If this was not you, please log into Facebook from your computer and follow the instructions provided to help you control your account information.

- If this was you, there's no need to worry. Simply log into Facebook again to get back into your account.

Problema este ca nu ma pot conecta pe cont ca sa urmaresc ce zic ei, deci am revenit la aceeasi problema laughing Blank page cu https://face...bla bla fara sa se incarce nimic. Tin sa mentionez ca imi intra pe cont pe telefon, dar momentan am dat logout in caz ca era din cauza lui dar degeaba :-s

| Sykko explică:

Apropo, am schimbat parola de la cont de 3 ori. Nu incearca nimeni sa imi fure contul, de asta sunt sigur, dar nu stiu de ce acontul meu nu mi se incarca. Nu imi explic