| SpikeSpigel a întrebat:

De ce cand pornesc instalarea la windows 7 de pe stick nu imi mai merge mouseul si tastatura straight face
SCUZATI SECTIUNEA LA CARE AM PUS INTREBARE DAR CHIAR VREAU SA AFLU :@

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poate mouse-ul si tastatura sunt conectate in porturi USB3.0 si Windows 7 nu are drivere pentru ele. Conecteaza mouse-ul si tastatura in porturi USB 2.0. Porturile USB3.0 sunt albastre. Porturile USB2.0 nu sunt albastre. De altfel schimba si locatia stickului USB cu windows.