| TheMO a întrebat:

De ce cand vreau sa instalez FIFA 11 imi apare o fereastra in care trebuie sa aleg Standard Installation sau Custom Installation, iar eu dau la prima, dar apoi apare alta fereastra in care trebuie sa il instalez in C:, D: sau E: si eu vreau sa il instalez in D:, dar el este selectat in C: si acolo nu am suficienta memorie.Va rog ajutati - ma sa il instalez in D:.

Răspuns Câştigător
| razvanx3 a răspuns:

Ca sa il instalezi in D trebuie sa salectezi custom installation si de acolo dai next si o sa te intrebe unde vrei sa instalezi jocul? fundita?

2 răspunsuri:
| AnnaMaria a răspuns:

Custom Installation, sa poti alege tu unde vrei sa il instalezitongue

| TheMO explică:

Dar daca dau pe Custom Installation nu se descarca complet.