| Skz_Ionut_1998 a întrebat:

De ce cand vreau sa intru in Euro Truck Simulator 2 MP (multiplayer) imi da asta „Cannot valide game version„ am dat pe o versiune mai mica dar nu-mi merge pe nici una, am reinstalat jocul (Mentionez ca il am cumparat) si am reinstalat si multiplayer-ru dar nu-mi merge. Poate sa ma ajute cineva (Daca vreti sa ma intrebati cava va dau respunsul imediat legat de intrebarea mea, desigur )

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| elvisel a răspuns:

Trebuie sa ia 2 ore minim de joc in single player ca sa poti juca multiplayer