| andreiuu10 a întrebat:

De ce credeti ca este asa ieftin? http://www.okazii.ro/......a172750311

3 răspunsuri:
| Zome a răspuns:

Pentru ca nu este original, modat.

| anonimguy3 a răspuns:

1.E X360 alb care se strica foarte/mult mai repede decat varianta neagra.
2.Are doar 20GB memorie si doar GTA V ar ocupa 16.28 din aia 20 asa ca.
3.Nu are intrare HDMI deci calitatea e net mai slaba decat una cu HDMI.
4.E deja uzata.
5.E modata. Nu ca ar fi ceva in minus, dar CICA se strica mai repede. (avand in vedere ca e alba s-ar putea.)

| BogdanDediu a răspuns:

Pentru ca este modat nu e cu HDMI si se vede mai prost are doar un joystick!