| FightForYourself a întrebat:

Salut baieti am o intrebare vreau sa imi iau un xbox dar nu stiu care e mai bun.Am decis sa aleg una dintre aceste 2 console:
Prima este un xbox 360 Elite Black modat LT3:
1. - Consola XBOX360 Elite Black
1. - Controller Original Microsoft Xbox Black
1. - Sursa Alimentare
1. - Cablu AV/RGB
1. - HDD 20Gb
Si a doua consola este un Xbox 360 slim modat rgh 4gb
Nu ma prea pricep la console si de aceea am vrut sa intreb pe cei care stiu...

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. Nu te bucura la pret mic. De obiei pretul mic e cu un motiv.
2. Nu recomand xbox fat(cum ai tu acolo elite, care e un fat).
3. Consola de pe okazii care vad ca e mai jos la 600 lei nu are nimic special. Nu stiu ce va ambalati atata.
Vine cu 16 jocuri piratate(mare afacere sa cumperi niste dvd-uri), fara hdd, model fat, care in general se defecteaza.
Eu as merge mai bine pe acel slim modat rgh. Oricum, odata ce e modata, nu o sa te mai joci tu multilayer in nici un caz. Daca vrei sa te joci multiplayer, iei consola nemodata.

| OnuOnulică a răspuns:

Xbox 360 Elite Black

| FightForYourself explică (pentru OnuOnulică):

Pot juca jocurile online pe aceasta consola sau nu? Am mai gasit acum de curand o consola xbox 360 modata la care se dau 16 jocuri gratuitlaughingSi as vrea sa stiu daca pe elite black-ul de care am zis se pot juca multiplayer

| OnuOnulică a răspuns (pentru FightForYourself):

Mi se pare destul de misto!
Ai de gand sa o cumperi? big grin

| FightForYourself explică (pentru OnuOnulică):

Pe care pe cea dea doua sau elite black?

| OnuOnulică a răspuns (pentru FightForYourself):

La asta ma refeream http://www.okazii.ro/......a135780415
Daca vrei sa o cumperi faci o alegere buna.
Am gasit si eu odata pe internet una asemanatore si de 2 ori mai scump :(

| FightForYourself explică (pentru OnuOnulică):

Aa da pe asta am decis sa o iau dar vreau mai intai sa vad daca merge un hard extern.