| madixmada a întrebat:

De ce imi apar mai multe pagini de web asa http://postimage.org/image/sreigen1z/ si nu imi apare normal cum ar trebui sa apara?
Problema asta ma sacaie de ceva vreme, am incercat diverse metode, am descarcat toate programele de intrat pe adrese web (Opera, Google Chrom, Mozila, Internet Explorer), le'am facut si updateuri-le la zi si tot degeaba.
Astept un raspuns, dau funda! Multumesc! :x

Răspuns Câştigător
| IHateFacebook a răspuns:

Pff stai ca eu sunt cu Opera acum... Deci am deschis Firefoxul, sus avem View -> Page Style -> Si alegem Basic Page Style

1 răspuns:
| yulyanvip11 a răspuns:

Dai la internet. apoi intra la optiuni - setari - setare pagina pornire si acolo scrie www.google.ro