| sergiu100000000 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un browser ce traduce paginile in romana am incercat: opera. google chrom, internet explorer helppp dau funda

Răspuns Câştigător
| Wokez a răspuns:

Google Chrome

Te duci la setari->afisati setarile avansate...->apoi selectezi casuta[Doresc să mi se ofere posibilitatea traducerii paginilor care nu sunt în limba în care citesc]

6 răspunsuri:
| mona01 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Babylon

| MihaiGe a răspuns:

Eu folosesc chrome si imi traduce paginile doar ca trebuie activata traducerea.
Baftă!

| MessiMessiMuzaffer a răspuns:

Salut,Ai incercat SAFARI?

| NARUTOSHIPUDENROMANIA a răspuns:

Astea sant cele mai bune... si de obicei chrome sau internet explorer iti dau traduceri, incearca daca e nevoie si safari