| SimionAlexandru69ever a întrebat:

De ce imi da eroare de server la messenger cand vreau sa adaug pe cineva in lista"A aparut o eroare de server la incercarea de adaugare unei persoane de contact.Va rugam incercati din nou."tin sa mentionez ca am si reinstalat messenger-ul si tin sa va spun ca pe alt id de messenger pot adauga persoane Ce sa fac?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

YAHOO! MESSENGER - NU pot adauga prieteni in lista ->>> Then was an error in the server while trying to add a contact. Please try again.
Sterge toate contactele CARE nu au raspuns la cererea ta de prietenie si apoi incearca din nou.
Sau intra in Yahoo Mail http://us.mg4.mail.yahoo.com/ click pe Contacts -> New Contacts (stanga sus) -> scrie nickname-ul la -> Nickname si SAVE (dreapta sus)