| Bluebutterfly80 a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot adauga un nou contact in lista de messenger? am incercat de pe mai multe id-uri, dar imi da eroare! mentionez ca sunt reale contactele pe care am vrut sa le adaug, exista, dar imi da incontinuu eroare!
Are cineva vreo idee?
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| alexanonimu a răspuns:

Probabil e o eroare de la ei! ia si instaleaza un alt messenger si o sa meargawinking

| Bluebutterfly80 explică (pentru alexanonimu):

tocmai am facut si asta si e aceeasi problema sad

| alexanonimu a răspuns:

Mmm probabil ai prea multi incearca sa stergi unul cred c ai pe cineva care nu.l cunosti stergel si aduga altu sau sterge mai multi si adauga unu nou

| Bluebutterfly80 explică (pentru alexanonimu):

Am doar 20 in lista si nu pot sa sterg niciunul, pentru ca ii cunosc pe toti si vorbim frecvent!

| alexanonimu a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Sorry... nu stiu chiar nu am nici.o idee