| Andrei_3853 a întrebat:

De ce imi merge GTA 4 sacadat pe urmatoarea configuratie?
Procesor: i3 3. 30 GHz
Placa video: Nvidia Geforce GTS450
RAM: 4 GB
Placa de baza: Gigabyte P61A-D3?
Windows 7......Jocul original... Sunt disperat! E pe low totul si merge sacadat!

2 răspunsuri:
| Andrei_3853 explică:

Nu e bun windowsul din cate se pare... la memorie am TDU 2 care are 18 GB nevoie pe HDD

| Fota_Liță_Andreea_1973 a răspuns:

Poate nu ai un calculator cu memorie mai mare ca sa intre GTA 4. Nici mie nu mi-a incaput in vechiul calculator si am luat altul ca sa intre. Mie nu mi-a mers GTA 4 original pe Windows 7. De asta am instalat Windows XP SP3 si merge, dar acum nu-mi mai citeste CD-ROM-ul.